Home KRYESORE VIDEO/ Koha e lirë e kryeministrit, futboll me Lindën e Zahon

VIDEO/ Koha e lirë e kryeministrit, futboll me Lindën e Zahon

Kryeministri Edi Rama duket se po kalon disa momente çlodhje me bashkëshorten, Lindën dhe djalin e vogël, Zahon.

Sot, për Ditën e Verës ai ka zgjedhur të postojë këtë video në rrjetet sociale ku shfaqet duke argëtuar të birin me disa pasa me top në një fushë basketobolli.

E bukura qendron se ndryshe nga i ati, duket se Zaho, ka më qejf të shkelmojë topin se sa ta hedhë në kosh si i ati…

Share: