Home KRYESORE Çfarë po ndodh në Presidencë, Rama dhe Xhafaj takohen me Metën

Çfarë po ndodh në Presidencë, Rama dhe Xhafaj takohen me Metën

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshem, Fatmir Xhafaj po zhvillojnë një takim me presidentin Ilir Meta në ambientet e Presidencës.

Ne të njëjtën mbledhje janë prezentë edhe anëtarë të Këshillit të Siurisë Kombëtare dhe meqe kjo mbledhje ka qenë e planifikuar 2 javë më parë, duket po behet sot, ndërsa pritet që sot në orën 18:30, Xhafaj të dalë në konferencë para mediave.

Share: