Home KRYESORE Opozita rrethon foltoren, ndërpritet seanca në parlament!

Opozita rrethon foltoren, ndërpritet seanca në parlament!

Eshtë ndërprerë seanca plenare vetëm disa minuta pasi kishte nisur. Lideri demokrat, Basha kërkoi dorëheqjen e Xhafës, pasi vëllai i tij është i dënuar për drogë. Pasi i ka mbaruar koha, Ruci i ka kërkuar të ulet, por sakaq gjithe deputetet e PD jane ngritur ne foltore ne mbeshtetje te Bashes.

Ruci mbyll seancen plenare dhe nderpritet transmetimi live i TVSH per mediat.

*Sakaq pamjet u transmetuan vetem ne facebook

Share: