Home FOTO SA 1000 FJALE Foto Lajm- Donald Lu takon kundershtarin nr. 1 te Reformes ne Drejtesi

Foto Lajm- Donald Lu takon kundershtarin nr. 1 te Reformes ne Drejtesi

Nje foto ku duket ambasadori Donald Lu dhe ish ministri i Drejtesise Ylli Manjani ka ardhur prane redaksise sone. Ajo qe ben lajm ne kete takim ka te beje me faktin se Ylli Manjani eshte kundershtari nr. 1 cilesor dhe profesion kunder asaj qe po ndodh me Reformen ne Drejtesi dhe ambasadori amerikan eshte mbeshtetesi nr. 1 i saj. Nuk dihet nese ambasadori do flase pas takimit me Median…

Share: