Home KRYESORE ’Shpërthen’’ Olti Curri: ‘’Rita Ora është shumë ku*vë, Dua Lipa…’’

’Shpërthen’’ Olti Curri: ‘’Rita Ora është shumë ku*vë, Dua Lipa…’’[FOTO]

Performanca e Rita Orës, ditën e djeshme në sheshin “Skënderbej” ka bërë bashkë më qindra dhe mijëra shqiptarë dhe shumë prej nesh u lumturuan pa masë nga fjalimi dhe xhestet e saj prej patriote.

Ndonëse ju e pëlqyet ka edhe nga ata që përsa i përketë performancës së djeshme nuk e pëlqejnë Rita Orën dhe në këtë listë është edhe blogeri i famshëm Olti Curri.

Në disa foto të postuar në Instastory, blogeri mesa duket nuk ka pëlqyer lukun paksa të ekzagjeruar të Ritës në performancë.

“Meqë ra llafi… ju vjen keq që më pëlqen më shumë Dua Lipa? Rita është shumë kurvë(estetikisht) për shijet e mia”, shkruan Olti në foton e parë të postuar ku duket Dua Lipa nga një super performancë e saj e veshur me një fustan në ngjyrë vjollcë.

Jo vetëm kaq ndërsa blogeri ka vendosur të ndryshojë edhe termin e përdorur për të karakterizuar Ritën duke shkruar: “Bitch më mirë, se në shqip fjala kurvë tingëllon si kurvë…”.

Po ju si mendoni? A ka të drejtë Olti?/intv.al/

Share: