Home KRYESORE ​Asgjesimi i Gjykatës Kushtetuese është pjesë e skemës mafioze të Edi Ramës...

​Asgjesimi i Gjykatës Kushtetuese është pjesë e skemës mafioze të Edi Ramës për shembjen e Teatrit Kombëtar dhe ndërtimit të 6 kullave

Deklaratë e deputetit Enkelejd Alibeaj, PD
Share: