Home KRYESORE Deklarata e Prokurorisë: Largimi rastësor i prokurorit, zhbllokoi dosjen

Deklarata e Prokurorisë: Largimi rastësor i prokurorit, zhbllokoi dosjen

Prokuroria e Përgjithshme deklaroi për emisionin ‘Opinion’ se hetimet vazhdojnë në lidhje me dosjen e përgjimeve të trafikantëve.

Përmes një mesazhi ardhur në adresë të drejtuesit të emisionit ‘Opinion’, Prokuroria bën me dije se largimi i prokurorit nuk ka lidhje me këtë rast, siç dhe është bërë publike.

Sipas saj, duket konstatuar se largimi rastësor i prokurorit ka sjellë dhe zhbllokimin e dosjes

Share: