Home KRYESORE “Izaura përfundoi e lumtur me burrin e vet”, Kryemadhi i përgjigjet Ramës

“Izaura përfundoi e lumtur me burrin e vet”, Kryemadhi i përgjigjet Ramës

Kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi i është përgjigjur batutës së Edi Ramës, që nga parlamenti e lidhi emrin e saj me telenovelen Izaura. Në një lidhje direkte në News 24, Kryemadhi tha se batuat e Ramës janë shterpë dhe se Izaura përfundoi e lumtur me burrin e vet, ndërsa Leoncio që është Rama, vrau veten.

“Edi Rama, Niçja i madh i politikës shqiptare. Niçja dhe Vangjushi kanë bërë ate qe kane thene Niçja i madh. Dokumetacionet e dala në media faktojnë ulërimen e opozitës për blerjen e zgjedhjeve të 2017-es. Batutat e Ramës janë shterp, nuk prodhojne asgje. Rama tashmë është i nervozuar. Problemet e brendshme dhe faktori ndërkombëtar e kanë bërë të jetë në një presion të madh. Ka ardhur koha që Rama të dëgjojë këngën: Mos pi mall, bej palester. T’i kthehet sportit. Sot shqiptaret nuk kane me shprese. Rama premtoi 300 vende pune, ka larguar 500 mije shqiptare nga Shqiperia”, ka thënë Kryemadhi.monika

Share: