Home KRYESORE Antikorrupsioni/ Shkarkohen drejtori dhe 21 inspektorë të Hetimit Tatimor

Antikorrupsioni/ Shkarkohen drejtori dhe 21 inspektorë të Hetimit Tatimor

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj në një deklaratë për mediat ka bërë me dije rezultatet javore të Paketës Antikorrupsion.

Gjonaj ka thënë se në drejtorinë e Hetimit Tatimor në Shkodër janë larguar nga puna drejtori i Hetimit Tatimor për qytetin verior dhe 21 inspektorë.

Share: