Home KRYESORE Sherr në “Opinion”, Flamur Noka përplaset me Blendi Fevziun

Sherr në “Opinion”, Flamur Noka përplaset me Blendi Fevziun

U mbyll mbreme me tone të larta emisioni “Opinion” dhe shkak është bërë një debat mes moderatorit Blendi Fevziu dhe deputetit të PD-së, Flamur Noka.

Ky i fundit e akuzoi gazetarin se “i kishte mbyllur fjalën opozitës”, por Fevziu ia ktheu se “ia kishte mbyllur vetëm Flamur Nokës”. Më poshtë video e debatit…

Share: