Home KRYESORE Sugjerimet e Shijes: Përshpejtoni metabolizmin, largoni toksinat dhe dobësohuni me shpejt!

Sugjerimet e Shijes: Përshpejtoni metabolizmin, largoni toksinat dhe dobësohuni me shpejt!

Provoni këtë recetë të thjeshtë dhe efektive dhe do shihni rezultate të mahnitshme në 72 orë!

Mënyra e jetesës ndikon shumë në shëndet, nëse jeni i kujdesshëm në zgjedhjen e ushqimeve të shëndetshme dhe keni një mënyrë jetese të rregullt, atëherë ka gjasa të jeni më energjik dhe më të lumtur. Por nëse bëni të kundërtën, do të filloni të keni probleme me mostretjen e ushqimit, shtimin në peshë, kapsllëkun, probleme me stomakun dhe traktin e zorrëve. Ndërkohë ka shumë barna konvencionale që premtojnë për të përmirësuar metabolizmin tuaj, për të ndihmuar me uljen në peshë dhe për të larguar toksinat nga trupi më lehtë.

Të gjitha këto ilaçe janë kimikate dhe mund të kenë efekte anësore që mund të jenë të dëmshme për shëndetin tuaj. Joshja për mjekim alternativ është duke u zgjeruar, jo vetëm për efektivitetin dhe koston, por edhe për përbërësit natyrorë që përmbajnë, të cilët nuk kanë efekte anësore në organizëm. Kjo pije e mrekullushme natyrale, ndihmon në rënien në peshë, largimin e toksinave dhe nxitjen e metabolizmit. Kjo pije është 100% organike, dhe avantazhi i saj është se përbërësit mund ti gjeni fare lehtë.

Përbërësit:

-2 gjethe selino, ose 1 lugë çaji fara selinoje
– Specë djegës pluhur
– 2 lugë xhinxher pluhur
– Lëngun e një gjysëm limoni
– 1 filxhan lëng domate.

Përgatitja:

Në një mikser përzieni përbërësit si: specin djegës, lëngun e limonit, lëngun e domates dhe xhinxherin sëbashku derisa të përfitoni një masë homogjene, hidheni përzierjen në gotë dhe shtoni selinonë. Konsumojeni këtë përzierje çdo ditë midis vakteve. Në 72 orët e përdorimit ju menjëherë do të shihni përmirësime në trupin tuaj, por në të njëjtën kohë mos harroni se nevojitet të hiqni dorë nga ushqimet e pashëndetshme dhe mënyra e jetesës së parregullt si konsumimi i alkoolit, duhanit
dhe ushqimet e proçesuara.

Perberesit i gjeni tek dyqanet e rrjetit Neranxi.

Share: