Home KRYESORE Ed Rama kapet keq Ed Paloken…

Ed Rama kapet keq Ed Paloken…

Seanca e sotme parlamentar është dominuar nga debate të ashpra, ku nuk kanë munguar edhe notat e humorit, apo ironisë.

Gjatë kohës që kryeministri Rama fliste në Kuvend, nënkryetari i PD, Edi Paloka fliste nga vendi. Ndërsa Rama i ka kërkuar atij të pushonte, por në një mënyrë tepër ironike.

Rama: Shshshshshshshs….thththththththt…..Akuza jote se unë paskam paguar 20 mln dollarë për të takuar Presidentin e Amerikës, rëndon edhe Presidentin e Amerikës, jo mua. Sepse presidenti i Amerikës dhe cdo zyrtar amerikan e ka të ndaluar.

Juve hani përshesh, hani përsheshin e Saliut, keni lugën e Saliut, Lul lugën dhe juve në lugë jeni. Ju hani përshesh dhe nuk ka rëndësi se është SH se është TH pak rëndësi ka.

/Ora News.tv/

Share: