Home KRYESORE Kontrollet në porte/ Pasagjerët: Nuk na e matën temperaturën

Kontrollet në porte/ Pasagjerët: Nuk na e matën temperaturën

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstirliu mblodhi sot në Rinas task forcën kundër koronavirusit.

Ajo tha se në vend nuk ka asnjë rast me kovid 19 dhe shtoi se janë marrë masa të përforcuara në kufi.  

Nga porti i Durrësit raportoi gazetarja Vali Qyrfyci. 

Top Channel

Share: