Home KRYESORE Deklarata e Veliut/ Vajza e ish-deputetit socialist ironi therëse: Po heq nga...

Deklarata e Veliut/ Vajza e ish-deputetit socialist ironi therëse: Po heq nga FB fotot me rroba banje

Rrjetet sociale kanë shpërthyer me ironi dhe zemërim pas komenteve të kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu mbi dhunën barbare mbi një adoleshent.

Mjekja e njohur, vajza e ish-deputetit socialist Namik Dokle, Anika Dokle, reagon pas skandalit të sotëm të Drejtorit të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Postimi i plote

“Nga çfarë familje vjen ky fëmija…”

Po heq nga FB fotot ku kam dalë me rroba banjo (pa to ka kush del), duke tymosur ndonjë cigare, e “dehur” pas ndonjë gëzimi familjar dhe shoqëror, po heq fotot e zborit me pushkën model 52 në krah, se jo për gjë, por do më mbetet dhe vajza pa martuar.

Ma va….!”, shkruan mjekja e njohur në postimin e saj.

Share: