Home KRYESORE Dalin pamjet e tmerrit nga tërmeti i fuqishëm mes Greqisë dhe Turqisë,...

Dalin pamjet e tmerrit nga tërmeti i fuqishëm mes Greqisë dhe Turqisë, shikoni si shkundet vendi

Dalin pamjet e para të tmerrshme nga tërmeti tronditës mes Greqisë deh Turqisë.

Share: