Home KRYESORE Të shtëna në një qendër tregtare në SHBA, dy viktima dhe 4...

Të shtëna në një qendër tregtare në SHBA, dy viktima dhe 4 të plagosur

Në mesin e të plagosurve ishte edhe një nga oficerët e përfshirë në përleshje me autorin e dyshuar. Nuk dihet ende mtoivi i kësaj ngjarjeje. Dy persona humbën jetën, ndërsa katër të tjerë u plagosën nga të shtënat në një qendër tregtare në Idaho të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Lajmin e ka bërë të ditur policia, duke raportuar se autori i dyshuar i sulmit është arrestuar dhe nuk ka të dhëna për kërcënime të mëtejshme.

Share: