Home KRYESORE Përfundon mbledhja e Berishës: Konferenca e sotme, më e veçanta ndonjëherë

Përfundon mbledhja e Berishës: Konferenca e sotme, më e veçanta ndonjëherë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përfunduar mbledhjen me grupin e Rithemelimit të PD-së, në selinë blu dhe tashmë po zhvillon një konferencë për shtyp.

Gjatë fjalës së tij , Berisha u shpreh se kjo është konfereca më e veçantë e karrierës së tij politike.

“Nga të gjitha konferencat e shtypit kjo është më e veçanta. Kjo konferencë mbahet pas Kuvendit Kombëtar të Rithemelimit të PD”, tha Berisha i cili në krah ka zëdhënësën e Foltores Floriana Garo.

Share: