Home KRYESORE Kaos në hollin e PD, Berisha në seli, përplasje mes mbështetësve të...

Kaos në hollin e PD, Berisha në seli, përplasje mes mbështetësve të dy palëve

Kaotike duket situata në hollin e Partisë Demokratike. Mbështetësit e Sali Berishës dhe mbështetësit e Bashës janë futur në seli.

Brenda ambienteve të PD është regjistruar një përplasje mes mbështetësve të dy palëve. Një grua ka ngritur zërin dhe akuzoi për presione. Ndërkohë që nga pala tjetër e kanë pyetur nëse ka ardhur për të provokuar.

“Unë nuk i kam asnjë faj askujt, më thanë do të tërheqim zvarrë, le të vinë këtu, nuk i kam frikë”, tha gruaja. Ndërkohë që nga pala tjetër ka pasur ovacione “Basha” nga gruaja dhe nga të tjerët “Berisha”.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fwww.opinion.al%2Fvideos%2F213449514306041%2F&show_text=false&width=267&t=0

Share: