Home KRYESORE “Burri më ka marrë fëmijën”/ Gruaja denoncon bashkëshortin në polici, shpallet në...

“Burri më ka marrë fëmijën”/ Gruaja denoncon bashkëshortin në polici, shpallet në kërkim 43 vjeçari

Gruaja denoncon bashkëshortin në polici se i ka marrë fëmijën dhe është larguar.

Denoncimi është kryer në policinë e Fierit, ku 38 vjecarja me inicialet, Sh.Sh, ka denoncuar bashkëshortin e saj me inicialet G.Sh 43 vjec nga Fushë Kruja se ka marrë fëmijën e mitur dhe është larguar.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit G. Sh., 43 vjeç, banues në Fushë Krujë.https://75069e4f4ad876c8443a420204488fb3.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-38/html/container.html

Njoftimi i policisë:
Fier/ Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier referuan materialet në Prokurori dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit G. Sh., 43 vjeç, banues në Fushë Krujë, pasi në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasja Sh. Sh., 38 vjeç(me banim të përkohshëm në Fier), se bashkëshorti i saj, shtetasi G. Sh., i ka marë fëmijën e mitur dhe është larguar.

Top Channel

Share: