Home 2017 May 13

Daily Archives: 13 May, 2017

VIDEO/ Çfarë tha Arbana Xharra në emision disa orë para së dhunohej

Arbana Xhara, ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod” këtë të premte, disa orë përpara se ajo të sulmohej fizikisht përpara banesës së saj. Xharra...

Lubonja: Nëse do të kishte zemërim popullor protesta do të ishte ndryshe

Analisti Fatos Lubonja thotë se ndryshe nga shqetësimet e ngritura gjatë ditëve të fundit protesta e opozitës në qenjdër të Tiranës ka qenë e...

Pse Basha hoqi dorë nga dhuna?

Nga Andi Bushati Sot ishte paralajmëruar dita e qametit. Të gjithë kundërshtarët e PD e kishin kërcënuar atë të mos thyente asnjë xham. Si rrallë...

Softa i AP: Ilir Meta te jape doreheqjen nga president

Erion Softa drejtues i Aleancës Popullore pjese e Koalicionit per Shqipërinë Evropiane me PS dhe LSI, sot ne faqen e tij rrjetin social te...

U zhvillua parada gay në Tiranë

Anëtarë dhe aktivistë të komunitetit LGBT kanë zhvilluar sot në Tiranë një marshim paqesor. Marshimi i tyre nisi nga Pallati i Kongreseve, për të...

Majlinda Bregu: Ja pse isha sot ne proteste

Nga Majlinda Bregu Shumëkush më pyeste a isha në protestë sot. Po! Për bindjen time dhe forcën e një zakoni që nuk dua ta harroj...

Ku do te isha dakort me zonjen Bregu..!!!

Nga Basir Collaku Kritika e zonjes Bregu, me fjalen se PD eshte vetem, nisi dy dite me heret, me deklaraten e Hahn dhe sot njelloj...

Deputeti Bushati ironizon pjesemarrjen e ulet ne protesten e PD

Ervin Bushati, deputeti socialist dhe njekohesisht kandidat i PS per kryeqytetin, ironizon pjesemarrjen e ulet sipas tij ne protesten e opozites sot ne Tirane....

Manjani reagon pas protestës: Nuk ka zgjedhje pa Opozitën!

Dhjetera mijëra qytetarë u bënë pjesë e protestës së opozitës zhvilluar në bulevardin Dëshmorët e Kombit në kryeqytet. Menjëherë pas nisjes së protestës, ish-kryeministri Berisha,...

Ristani: Marrëveshja me Ramën, ja paketa e re që propozojmë…

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, e ka cilësuar si madhështore protestën e opozitës, ndonëse ka vënë në dyshim numrin prej 600...