Home 2017 October 26

Daily Archives: 26 October, 2017

Dritan Broka: FALEMINDERIT DONALD LU…

FALEMINDERIT DONALD LU... Ndërsa brezi juaj lufton korrupsionin, ju lutem dijeni se keni mbështetjen tonë të plotë. Ne po punojmë çdo ditë për të mbështetur vetingun...

Vasili: Lu dhe Hoyt Yee folën drejt, kryeministri në krize përkthen shtrembër!

Nga Petrit Vasili Lu dhe Hoyt Yee folën drejt, kryeministri në krize përkthen shtrembër. Amerikanët Lu dhe Hoyt Yee folën drejt e thanë: askush s'mund të...

Ish deputeti Ndocaj: Dy standardet e Rames si strategji kunder Veriut dhe pro Jugut

Nga Eduart Ndocaj Sot, eshte shkelur hapur Kushtetuta e Shqiperise dhe po ashtu eshte konfirmuar se Rama perdor dy standarde per drejtesine. Pse kemi dy standarde?...

INVESTITORET E HUAJ, FADI MITRI DHE KESHILLAT E KRYEMINISTRIT

Nga Dritan Kaba Rama sot: Mos takoni gazetare e mos lexoni gazeta se ju pengojne ne sistemin tretes Shume reale! Biznesmenet duhet te takojne e te gjejne...

Çështja Tahiri, flet ambasadori Lu: Askush nuk duhet të jetë mbi ligjin.

Pas ndihmës sekretarit amerikan të shtetit, Hoyt Yee, për çështjen Tahiri ka folur edhe ambasadori Donald Lu. TheAskush nuk duhet të jetë mbi ligjin”, tha...

Neranxi: Per dy Tanat (Shkreli dhe Lame) qe do sjelle Edi ne Himare!

Nga Nikollaq Neranxi* Sot rreth ores 11 e 30 na paska kerkuar takim me populllin e Himares Artan Shkreli dhe Artan Lame! Pyetja qe lind...

Përfaqësuesi i Bundestagut: Te hetohen rastet e përfolura të deputetëve shqiptarë që kanë rekorde...

Kryetari i komisionit të Çështjeve Europiane në Bundestag, Gunther Krichbaum, ripërsëriti kërkesat e ndërkombëtarëve për qeverinë shqiptare. Ai propozoi edhe hetime ndërkombëtare për rastet e...

Nard Ndoka: edi ramen po e ndeshkon Zoti

➖ Zoti do vendosë drejtësi në këtë vend! Unë kam besuar shumë kohët e fundit, se kjo qeveri nuk rrëzohet me vota, as me protesta,...