Home Tags Arian Galdini

Tag: Arian Galdini

Spanja nuk është Serbi e as Katalonja nuk është Kosovë!

Nga Arian Galdini   Gjithmonë pas ideve dhe lëvizjeve të mëdha janë fshehur financime dhe interesa të mëdha. Interesat dhe financimet nuk janë domosdoshmërisht të këqija, por...

Aleati i Bashesh Galdini: Reforma Zgjedhore si lojë pa top e...

Nga Arian Galdini Ka Opozitarë ndër ne që kanë 27 vjet që janë të tillë. Por kjo nuk vlen e as përfillet në një shoqëri...

Arian Galdini rizgjidhet zyrtarisht në krye të LDE

Ditën e sotme në sallën Black Box të Universitetit të Arteve u zhvillua Kuvendi Zgjedhor i LDE - Partia për Liri, Demokraci dhe Etikë. Mernin...

Disa propozime për Opozitën, si Aleat i Lulzim Bashës! Nga Arian...

Në dt 1 qershor 2016, Lulzim Basha na mirëpriti në zyrën e tij mua dhe një pjesë të Ekipit Drejtues të LDE - Partia...

4 vjet Kryeministër për të mësuar fjalët!

Nga Arian Galdini 4 vjet më parë e priste shtatorin me gëzimin dhe ankthin e fitimtarit që ende nuk i besohej se gjithë sa kishte...
arian-galdini-2

Siguria Ushqimore, Galdini: Me fushata histerie, vetem perdoremi… Kaq.

Nga Arian Galdini E tmerrshme. C'jane keto lajme te padegjuara se AKU nuk garanton dot sigurine ushqimore? C'jane keto lajme te padegjuara me ushqime, fruta, perime,...

Më mungon PD! Nga Arian GALDINI

Më kujtohet mitingu i parë i PD-së më 6 janar në qytetin e Vlorës. Im atë, një ushtarak i rreptë dhe i ndershëm, nën...

Sfidë me dhe pa listë për Kryeministrin Edi Rama!

Nga Arian Galdini Nuk po e zgjas këtë sfidë e po i bie drejt e mu në lule të ballit problemit. Jam Arian Galdini. Kam ndryshuar...
arian-galdini-2

Fukarallëk – Maskarallëk apo Varfëria – Fisnikëria?

Nga Arian Galdini U bënë shumë vite që qëmtoj brenda meje te gjitha Pse-të që më vërshojnë kur ballafaqohem me zymtësinë mbytëse me të cilën...

Arian Galdini leter Sali Berishes: Na bashko qe mos te shermoqet...

I dashur Doktor Berisha, Ne te dy kemi kohe qe as takohemi e as komunikojme me. Kemi shtrenguar duart shkurtazi vetem ne Protesten e 18...