Home Tags Mentor Kikia

Tag: Mentor Kikia

Kur bëhet politikë edhe me “bukën e gojës”

Nga Mentor Kikia Të dalësh nga “metropoli”, të udhëtosh në periferitë e qyteteve, apo në zonat e rurale, të vizitosh familje që jetojnë në baraka...

Një tjetër emër i rëndësishëm ikën nga Shtëpia e Bardhë

Këshilltari më i lartë ekonomik i Presidentit amerikan Donald Trump, Gary Cohn ka dhënë dorëheqjen, raporton Shtëpia e Bardhë. Ky është i fundit i një...

Milionat e politikës shqiptare për të bërë fotografi në Uashington

Nga Mentor Kikia Dokumentat e bëra publike deri tani konfirmojnë se nga Partia Demokratike, apo për llogari të Partisë Demokratike të Shqipërisë, janë paguar së...

Skandal nuk janë përgjigjet, por pyetjet e bera nga Komisioni

Nga Mentor Kikia Në media e rrjete sociale sot po gajasen të gjithë. Pedagogë që vijnë nga radhët e juristëve dhe që garojnë për anëtarë...

Mentor Kikia ne mbrotje te te drejtave te gruas muslimane

Nga Mentor Kikia Kjo është shkelje brutale e të drejtave të grave! Huazova këto foto nga një mik në faqen time në fb. Tregojnë një grua...

Shqiptarë, respektojeni më shumë tani Xhani De Biazin. Nga Mentor Kikia

Nga Mentor Kikia Shqiptarë, respektojeni më shumë tani Xhani De Biazin (Nje njeri qe na ngriti koken, nuk mund ta largojme me koken ulur) Kur ai erdhi...

Në djall koalicioni e zgjedhjet, këta po na vrasin!

NGA MENTOR KIKIA Bisedova me një mjek sot, i cili më tha se shkaku kryesor i rritjes së sëmundejeve kancerogjene janë ilaçet(përdorimi pa kriter që...

Luani në lojrat e fatit! Të gjithë fitojnë, vetëm ju që...

Nga Mentor Kikia Gjatë një takimi me banorë në Shënkoll të Lezhës, për rolin e qytetarëve në qeverisjen vendore, pyeta se çfarë mendonin të rinjtë,...

A mjafton reforma në drejtësi për të shkuar në BE?

Nga Mentor Kikia Në bashkinë e Tiranës po investohet në inftrastrukturë për të filluar për herë të parë në Shqipëri ndarjen e mbetjeve në burim....

Kikia kunder Henri Cilit: Për hajdutët ne politike dhe “komunistët” e...

Nga Mentor Kikia Me shkas nga një raportim i DeutschlandRadio, me titull: “Si po lindin ‘komunistët e rinj’, 25 vite pas rënies së regjimit të...