Home Tags Nikollaq Neranxi

Tag: Nikollaq Neranxi

Aktivitete private qe janë asete kombëtare. Kompania “Neranxi” njera prej tyre

Tashme "UNILEVER FOOD SOLUTION" behet me dije qe zgjedh Kompaninë shqiptare “Neranxi”, për t’i dhënë ekskluzivitetin e produkteve të saj ne Shqipëri dhe me...

Multinacionalja “Unilever” zgjedh Kompaninë shqiptare “Neranxi”, për t’i dhënë ekskluzivitetin e...

Unilever: “Të kuptojmë kërkesat dhe dëshirat e shefave të kuzhinës, është zemra e biznesit tonë!” “Unilever” është një nga furnizuesit kryesorë në botë me produkte...

Neranxi: Sulmohem pasi jam armik i pushtetit dhe ne fakt lufta...

Nga Nikollaq Neranxi, Nje sqarim i nevojshëm për miqtë! Kam pare gjithë këto dite një histeri dhe sulm personal ndaj meje ne disa portale, për një...

Genc Mlloja: Dy fjale per humanistin Nikollaq Neranxi

Nuk do ta quaja 'biznesmen' Z. Nikollaq Neranxi: te me fali autorja e reportazhit te saj pasionant, plot ndjeshmeri te ndjere te transmetuar ne...

Ju tregoj pse sulmohet biznesmeni Nikollaq Neranxi (video)

Nga Marina Zeqiri U rrenqetha teksa rastësisht dëgjoja intervistën e Violeta Gecajt tek Fax News. Nje grua fisnike nga veriu e cila u largua nga...

Shperthen Neranxi: Ne Himare po behet genocid, ndalojeni!

Nga Nikollaq Neranxi* Dje Edi Rama përdori institucionet që paguhen me taksat tona, për të terrorizuar dhe plaçkitur popullin e Himarës. Erdhën me skafandra dhe...

Nikollaq Neranxi jep alarmin: Nesër te gjithë ne Himarë, Rama do...

Sipas informacioneve qe Perqasje.com ka direkt nga Himara, sot janë prishur vetëm ndërtesa te cilat nuk kane pengesa ligjore për prishjen e tyre. Per me...

Prishjet në Himarë, reagon opozita greke: Qeveria shqiptare të ndalojë aksionin

Opozita greke kërkon nga qeveria shqiptare që të ndalojë menjëherë prishjen e ndërtesave në Himarë. Në një deklaratë për shtyp të firmosur nga partia Demokracia...

Avokati Bojken Bendo: Ja shkeljet ligjore qe bëhen me planin rregullues...

Flet për Perqasje.com avokati i Zyrës se Avokatisë Bendo qe mbron Shoqatën për Mbrojtjen e Pronave, Shtëpive, Historisë dhe Kulturës Himarë drejtuar nga Nikollaq Neranxi Cilat janë shkeljet ligjore nga ana e autoriteteve...

Neranxi: Per dy Tanat (Shkreli dhe Lame) qe do sjelle Edi...

Nga Nikollaq Neranxi* Sot rreth ores 11 e 30 na paska kerkuar takim me populllin e Himares Artan Shkreli dhe Artan Lame! Pyetja qe lind...