Home KRYESORE Berisha: Ja lidhjet nepotike mes Ministrit të Brendshëm dhe Drejtoreshës së Tatimeve

Berisha: Ja lidhjet nepotike mes Ministrit të Brendshëm dhe Drejtoreshës së Tatimeve

Nga Sali Berisha

Qytetari dixhital denoncon: Nepotizmin ne rradhet e trafikanteve me ne krye Edvin Shullazin! sb

“Pershendetje Doktor, po lexoja ne facebook lidhjet e Nallbatit te fierit me narkotrafikun. Por te flasim pak per lidhjet nepotike te tyre :

1. Nallbati pervec se shok i Rames ne akademine e arteve eshte dhe burri i tezes se Briseida Shehajt te Tatimeve,

2. Briseida Shehaj e Tatimeve pervec lidhjeve te saj me Tahirin ka djale halle Ergys Qiricin drejtor i pergjithshem te ministria e ekonomise i afert me Ben Ahmetajn

3. Ergys Qirici eshte kunati Erion Braces, kryetarit te komisionit te ekonomise, ku ky i fundit bashke me Taulant Ballen jane vizitoret pothuajse te perditshem te Ben Ahmetajt ne ministrine e financave.

Ka dhe me , por kaq mjafton se si jane kapur institucionet”…

Share: