Home KRYESORE Mberrin per here te pare ne Shqiperi komediani i Costadino Vitagliano

Mberrin per here te pare ne Shqiperi komediani i Costadino Vitagliano

Komediani i famshëm dhe një ndër modelët më të pëlqyer në botë nga femrat,.do të vizitojë për herë të parë vendin tonë. Ai është i ftuar në datën 20 gusht të këtij viti në Kompleksin e pishinave Riviera në Shëngjin në “Blue Night” që organizohet nga Producentja Shqiptare Shpresa Drasati e cila numëron një numër patentash të spektakleve të ndryshme.

Vitagliano e ka konfirmuar edhe në facebook pjesmarrjen në mbrëmjen e 20 Gushtit.

Përveç tij pjesë e mbrëmjes do të jenë edhe shumë figura të tjera nga Estrada Shqiptare. Ky është një tjetër rast ku emra të njohur të Show Bizz-it botëror vizitojnë vendin tonë dhe tashmë po bëhet një traditë.

Vitagliano njihet si mashkull simbol në Itali dhe jo vetëm. Producentja Drasati ka thënë për perqasja.com që mbrëmja do të jetë e mbushur me surpriza dhe risi për publikun shqiptar.

received_1208802059162059

Share: