Home KRYESORE Muc Nano nga “të gjitha qelbësirat të bashkohen të rrëzojne Berishën, ne...

Muc Nano nga “të gjitha qelbësirat të bashkohen të rrëzojne Berishën, ne PS të largojë Ramën, është i korruptuar! (VIDEO)

Opinionisti Mustafa Nano ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Edi Rama dhe direkt pas miratimit në Kuvend të ligjit që lejon importin e plehrave.

Sic ndodh rendom ai në një intervistë për Tema Tv, duke dhene opinion e tij e tij ka thënë se Edi Rama është një kryeministër i korruptuar dhe i kapur peng nga delinkuentët. (kriminelet).

Ne fakt te gjithe ata qe behen njesh me nje individ apo opinion po ahsut kthehen ne te kundert me te njejtin pasion dhe pak racionalitet!

Nano duke i konsideruar socialistet budallenj dhe jo te pazote, u ka bërë apel atyre për ta larguar sa më shpejt E Ramen, me hir apo me pahir!

“Misioni i tij ka mbaruar. Rama nuk e ka më në dorë qeverinë. Nuk po qeveris më. Ai duhet t’u hapë rrugë ca të tjerëve”, thotë ndër të tjera Mustafa Nano, i cili per te demostruar mungesen e racionalitetit te tij, kujtojmë gjithashtu se në vitin 2013 kishte bërë thirrje “të gjitha qelbësirat të bashkohen për të rrëzuar Berishën nga pushteti.

Ndiqni më poshtë në video intervistën e plotë të Nanos.

Share: