Home KRYESORE Berisha: Sot është darka e fundit e qeverisjes Rama-Meta

Berisha: Sot është darka e fundit e qeverisjes Rama-Meta

Ndërsa ka nisur një takim mes kryeministrit Rama dhe krye parlamentarit Ilir Meta, ish-kryeministri Berisha thotë ne 24 News  ne emisionin e Eni Vasilit, se kjo është darka e fundit e qeverisjes së tyre.

Takimi zhvillohet kur prej disa ditësh po zhvillohet një grevë e opozitës e cila kërkon krijimin e një qeverie teknike dhe kur nga radhët e opozitës janë shtuar zërat që Meta t’i mbështesë.

Share: