Home KRYESORE Ish-ministrja e Berishës kundër Bashës për largimin e Topallit

Ish-ministrja e Berishës kundër Bashës për largimin e Topallit

Ish-ministrja e Integrimit në qeverinë “Berisha 1” dhe ish-deputetja e Shkodrës Arenca Trashani ka bërë një koment në rrjetet sociale për lënien jashtë listave të kandidatëve për deputetë të Jozefina Topallit.

“Personi që mori kurajën të iniciojë dekrimanlizimin u shpërbly me nxjerrjen nga Parlamenti! Krenare për ty mikja jeme, Jozefina Topalli” – shkruan Tarshani në Facebook.

Share: