Home KRYESORE Moderatorja shqiptare “shpërthen” ndaj Ermal Mamaqit: Ate qe i thote nuk do...

Moderatorja shqiptare “shpërthen” ndaj Ermal Mamaqit: Ate qe i thote nuk do e besoni!

Fiori Dardha, u përfol shumë se pas dasmës së bujshme është tashmë në pritje të ëmbël. Por tw gjithë ‘rrëmujën’ e shkaktoi një fustan i gjerë dhe i lehtë i fryrë nga era e detit.

Por ish-prezantuesja e “Fiks Fare” ka sqaruar gjithë këtë keqkuptim dhe fajin me sa duket e paska ‘gjinekologu’ Ermal Mamaqi, në cilin e ka thumbuar me jo pak ironi.

“Tani qe doktor Halim Kosova po merret me fushaten, @ermalmamaqiofficial eshte bere gjinekolog!’ – ka shkruar Fiori. Ndër të tjera gazetarja ka treguar se njerëzit e dashur nuk i kanë kursyer urimet pas këtij lajmi të rremë./360grade.al/

Image

Share: