Home KRYESORE VIDEO/ Eugent Bushpepa elektrizon skenën e Eurovizionit

VIDEO/ Eugent Bushpepa elektrizon skenën e Eurovizionit

Eugent Bushpepa ka shkëlqyer në përformancën e tij në skenën e Eurovizionit në Lisbonë të Portugalisë. Në gjysmë finalen e parë të festivalit do të konkurrojnë 19 shtete.
Në interpretimin e tij të parë live, në Eurovizion, duket se Bushpepa ka elektrizuar skenën dhe ka bërë një interpretim shumë të mirë live.
Ndiqni në videon më poshtë daljen e tij në skenën e Eurovizion./Opinion.al

Share: