Home 2016 September 12

Daily Archives: 12 September, 2016

Ja pse humbi PD dhe fitoi PS ne diber!

Nga Besian Pesha PS gjeti nje person ne periferi te strukturave te saj por ne qender te struktures shoqerore te qytetit, e kandidoi dhe fitoi....

Kerkimi i faljes nga Serbia, fillimi i pajtimit me Kosoven

Nga Prof. Dr. Lisen Bashkurti Serbia po troket ne portat e BE. Por per kete duhet te perballet me hapa te veshtire sic eshte Kapitulli...

Nard Ndoka, ashtu siç nuk e keni imagjinuar kurrë (FOTO)

Nard Ndoka vjen në ekranin e Televizionit Klan, jo si politikan por tashmë si një balerin. Nën koreografinë e Albi Nakos, politikani ka treguar se...

Del video e skandalit/ Vëllai i Muharrem Ramës duke blerë vota në Dibër

Partia Demokratike ka denoncuar ditë më parë se eksponentë të mazhorancës po blejnë votat për kandidatin Muharrem Rama në Dibër. Disa prova të tjera...

Ngjela: Ja katër arsyet e humbjes së PD-së në Dibër

Pas shpalljes së rezultatit të zgjedhjevve në Bashkinë Dibër ku fitues u shpall kandidati i qeverisë, Muharrem Rama, avokat Spartak Ngjela ka bërë një...

Nuk ka Çamë në Dibër, por ka PDIU dhe dibranë patriotë që e duan...

Partia për Drejtësi Integrim dhe Unitet e Shpëtim Idrizit është e para në koalicionin e mazhorancës që i uron fitoren kreut të ri të...

E plasi Pjerin Ndreu: Segmente të koalicionit, kundër PS-së ne Diber

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka hedhur akuza per partnerët e koalicionit të PS-së, për zgjedhjet në Dibër: Ne fakt, edhe pse ato u...

Kryeministri Rama habit, xhiro në Bllok me të shkurtra dhe atlete (foto)

Kryeministri Rama kete pasdite i eshte lirise se nje qytetari te zakonshëm, duke ecur në këmbë në zonën e ish-Bllokut i veshur me pantallona...

Dibra si Panairi i votave!

Nga Arian Galdini Në Shqipëri duhet të mbledhim mendjen njëherë e mirë dhe të biem të gjithë në një mendje që ti asgjësojmë zgjedhjet dhe...

Gjobitet aktori Robert Ndrenika…

Aktori mirënjohur, Robert Ndrenika është gjobitur nga policia. Siç lexohet në media, Aktori, sot në mesditë, në këtë ditë feste të Kurban Bajramit, bashkë me...