Home 2016 September 29

Daily Archives: 29 September, 2016

Rama qe ne fillim me plan perfekt per importin e plerave!?

Nga Besart Kadia Po sikur... Rama nuk ka nderruar mendje por ka qene qe ne fillim me plan perfekt. Anullon ligjin ne tetor 2013. Mban premtim elektoral...

Ka konsensus PS-PD për Strukturën Kombëtare të Hetimit të Korrupsionit

Duket se në datën 6 tetor, mes 6 ligjeve për Reformën në Drejtësi, njëri do të jetë i votuar me konsensus. Ai është ligji...

Ryshfeti 18 mijë €/Ja si iu bllokuan 176 mijë euro biznesmenit

Rasti i çështjes gjyqësore që ka të bëjë me publikimin e përgjimit, ku oficeri i policisë gjyqësore, Fatos Lushi merrte 18 mijë euro ryshfet...

Leter qytetareve te vendit tim per plehrat qe po na vijne,

Nga Arian Galdini A e di ti shqiptari im i dashur se cili eshte dallimi mes mbetjeve dhe plehrave? Sigurisht qe nuk ke si ta dish. Kryeministri...

Blendi Fevziu: Ky është personi që rrahu biznesmenin Fadi Mitri

Gazetari Blendi Fevziu ka publikuar sot në “Opinion” foton e personit që dyshohet se ka rrahur biznesmenin libanez, Fadi Mitrin. Gazetari Fevziu ja shfaqi foton...

VIDEO/ Vrau në mes të rrugës një shpërndarës droge

Një 38­-vjeçar shqiptar është dënuar me 13 vite burg nga një gjykatë në Torino i akuzuar për vrasjen e një shpërndarësi droge në Itali. Bëhet...

Largohet Salsano nga Portokallia? Ja si përgjigjet aktori

Nuk ka zgjatur më shumë se 24 orë zhurma për largimin e Salsano Rrapit nga varieteja e humorit në Top Channel. Ne fakt, nisur...

Rama kërkon paqe nga Kokëdhima? I dërgon dy ministra për takim jashtë Tiranës

Dy ministra të besuar të Edi Ramës, Ditmir Bushati dhe Damian Gjiknuri ka lënë punimet e Kuvendit, ku i pranishëm ishte edhe kryeministri Edi...

Vdekja e gruas së portierit të Partizanit, prokuroria 5 vite burg për 2 mjekët

Prokuroria e Tiranës ka dhënë sot pretencën për dy mjekët që kishin në ngarkim rastin e gruas së portierit të Partizanit, Alban Hoxha, Dorjana...

(VIDEO) Shikoni çfarë i tha Km Rama Jozefina Topallit! Nuk shpjegohet me fjale!

Sot në kuvend, Edi Rama lëshoi batuta dhe ofendime për kundërshtarët politikë ndërsa debatoi për thuajse tre orë me Sali Berishën. Ranë në sy...