Home 2017 April 23

Daily Archives: 23 April, 2017

Rama mesazh qytetareve qe te mos marrin pjese ne proteste!

“A ia vlen të përfundosh në bankën e të akuzuarit për politikanët dhe gjykatësit e korruptuar?” Ne fakt, me këtë pyetje iu drejtua Edi...

Neranxi: Sot një shans për tu ndare nga krimi!

Nga Nikollaq Neranxi "Një cetë oligarkësh, pushtetarësh dhe kriminelësh kontrollojnë gjithcka. Kontrollojnë buxhetin e shtetit, nga i cili kanë vjedhur në 4 vite 2,8 miliardë...

Batuta e Dash Shehit për ato që do ankohen se “na lanë 1 orë...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi nuk e sheh si tragjedi bllokimin e makinave për një orë në rrugët e Tiranës. Ai ka folur në...

Il Presidente della Serbia Vučić risponde alla “Grande Albania” di Rama

Di Exit.al Il Presidente della Serbia Aleksandar Vučić ha reagito con forza ai commenti del Primo Ministro Edi Rama rilasciati in un’intervista con Politico. Il Premier...

Che cosa accade con l’elezione del Presidente?

Di Blendi Fevziu, Tradotto da Exit.al Alla domanda se il prossimo Presidente della Repubblica sarà il prodotto di un ampio consenso, Edi Rama, ospite nel...

Dule: Rama me simptoma klasike te “sindromës hubris”. “Sëmundjes” më të rrezikshme të...

Pas ironive të kryeministrit Edi Rama nga Finiqi, vjen dhe reagimi i kreut të PBDNJ-së, Vangjel Dule. Me anë të një postimi të shkurtër...

Shpërthen Denion Meidani ndaj kryepolicit Qato: Arrestoni ministrat trafikantë! Shihemi nesër në protestë!

Denion Meidani, shpërthen hapur ndaj Policisë së Shtetit dhe i dërgon një mesazh të hapur, zv Drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit. Ja...

M’u kujtua një udhëtim ne Stamboll…

Nga Miranda Haxhia Pasi ikën të gjithë jashtë vendit; me eksodin e parë, me të dytin, me viza turistike, me ftesa nga të afërm, me...

Apostujt” nga Shën Brukseli…

Nga Haberet Mitro Celes Nesër Shën Brukseli dërgon "Apostijt" në Tiranë. Në thonjza, sepse nuk u ka duk llafi as në "oborrin" e binasë në...

Horoskopi, 23 Prill 2017

Dashi – Përfitoni nga dita e stome për te folur me hapur me partnerin tuaj dhe për te sqaruar te gjitha keqkuptimet qe keni...