Home 2017 December 28

Daily Archives: 28 December, 2017

Plasi brenda LIBRA-s, Peticion kundër Ben Blushit

Sipas burimeve te Perqasje.com ne adresat e emajleve te drejtuesve dhe anëtareve te partisë LIBRA ka arritur një email i cili fton anetaresine per...

Hafizi për Blushin: Vulgari dhe uzurpuesi nuk ma vret dot ëndrrën!

Një dhuratë për JU, Nga Mimoza Hafizi Bashkë me një grup astrofizikanësh nga Europa dhe Amerika po shkruajmë dhe përshtasim në shumë gjuhë të globit...

Shkenca zbulon se cilët janë meshkujt që femrat nuk i rezistojnë dot

Është e zakonshme që një mashkull me pamje fizike mesatare i cili vepron me shumë vetëbesim është më i suksesshëm me gratë sesa një...

Ja çfarë duhet të hani për të jetuar sa më gjatë.

Së fundmi, kur bëhet fjalë për shëndetin dhe ushqyerjen e shëndetshme, ndërgjegjësimi ashtu si edhe njohuritë e njerëzve janë rritur shumë herë më shumë...

Shtetndërtimi i Kosovës përmes protagonizmit, mund të na lë me “gishta në gojë”!

Nga Fadil Maloku 1. Është tejet joserioze që gjitha qeveritë tona të deritanishme, ende manipulojnë rrezikshëm me tema të "brendshme", ndërkaq, po të shihni ngjarjet...

Ju dhëmbin kockat, ja receta që ju shëron menjëherë

Sipas shumë ekspertëve shëndetësor, mënyra e gabuar e të qëndruarit është ndër shkaktarët kryesor për dhimbjet në shpinë, nyej dhe këmbë. Prandaj, është shumë e...

Pak ditë pas fejesës me milionerin 50-vjeçar, Adelina Tahiri befason me deklaratën e saj

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Adelina Tahiri u vendos në qendër të vëmendjes, pasi i dha fund beqarisë duke u fejuar...

Surprizon Jozefina Topalli, në zyrën e Berishës për…

Jozefina Topalli duket se vazhdon të ruajë marrëdhënie të afërta me Sali Berishën, ndryshe nga sa ka ndodhur me Lulzim Bashën.Ajo ka qenë sot...

Foto/ Mihrija gati zhvishet para pemës së Vitit të Ri

Mihrije Braha ka realizuar disa foto tepër provokuese dhe te nxehta në këto ditë festash te ftohta. Ajo shfaqet e zhveshur para pemës së Vitit...