Home Tags Aksident

Tag: aksident

E tmershme! Burri hidhet nga autobusi, përplaset me një furgon

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku një person ende i paidentifikuar është hedhur nga dera e autobusit. Mësohet...

Pamje të rënda/ Motoristi përplas 15-vjeçaren tek vijat e bardha

Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë shkollës “Ahmet Dakli” në Elbasan. Një motor me shpejtësi jashtë normave të lejuara ka shtypur një vajzë...

20-vjeçari përplaset me shtyllën dhe vdes!

Një djalë i ri ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur në Tiranë, si pasojë e një aksidenti të rëndë. Enes Berisha,...

“Zbret në Rinas dhe zhduket”, 25-vjeçarja 1 muaj e humbur

Një vajzë 25-vjeçare rezulton e humbur prej më shumë se një muaji dhe familjarët nuk dinë ende asgjë për vendndodhjen e saj, duke dyshuar...

Videoja e këtij aksidenti tronditës po bën xhiron e rrjetit

KUJDES: PAMJE TE RENDA Ky është momenti horror kur një shofer kamioni lituanez përplaset me një makinë të ndaluar në një autostradë në Angli. Vygantes Stanulis,...

Librazhd, një i vdekur katër të plagosur

Një person ka humbur jetën dhe 4 të tjerë janë plagosur. Është ky bilanci tragjik i një aksidenti në aksin Librazhd-Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur në hyrje...