Home Tags Christine Loop

Tag: Christine Loop

Turp! Pas thirrjes në rrjetet sociale, të huajt pastrojnë plazhin e...

Kristina është nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe jeton e punon prej 3 vitesh në Durrës. Këtë të dielë ajo dhe vajza e...