Home Tags Ermal Mamaqi

Tag: Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi “braktis” ‘Xing-un’ për një tjetër emision? Zbuloni çfarë po...

Aktorin dhe moderatorin e njohur Ermal Mamaqi duket se do ta shohim në një tjetër program. Ermali do të jetë ndër të ftuarit e parë...

Ilda Bejleri provokon gazetarin: Thashë të kaloja një herë nga shtëpia...

“Konflikti” në distancë mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores sportive Ilda Bejleri është komentuar së tepërmi ditët e fundit ne portalet e shumta. Ishte Muc...

Ermal Mamaqi i bën surprizë, Bes Kallaku i cili reagon…

Aktori i humorit Besart Kallaku ndodhet me pushime në Santorini të Greqisë, së bashku me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj. Që të dy kanë publikuar...

Video/ Mamaqi ve në siklet Bora Zemanin: Sa u ndave nga...

Drejtuesi i “Xing me Ermalin” duket se ka vënë në siklet moderatoren bukuroshe Bora Zemani. Pasi foli për ndarjen, Mamaqi iu drejtua asaj duke...

“Më ka ngacmuar Mamaqi”, Ermali i përgjigjet Rasheles: Tu them të...

Rashel Kolaneci, ish-velina e emisionit ‘Xing me Ermalin’, para pak ditësh gjatë një emisioni deklaroi se një nga ata që e kishte ngacmuar është...

Pse largohen aktorët nga “Portokallia”? Altin Basha tregon edhe arsyen e...

Regjisori Basha dhe spektakli që ai drejton që prej vitit 2003 ka nxjerrë shumë aktorë të rinj që janë dashur nga publiku dhe më...

“Mirë me vjehrrën, mirë me nusen…, ja c’thote Artjola për vjehrrën...

Dihet tashmë që këngëtarja Artiola Toska është mjaft diskrete përsa i përket jetës së saj private dhe, e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, në...

Foto/ Çudit Ermal Mamaqi, per here te pare kaq serjoz

Aktori i humori tashmë moderator Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale. Por këtë herë ndryshe nga herët e tjera...

Mjeku i njohur publikon liste pagesat e mjekeve dhe i krahason...

Mbi pagesat e mjekëve, Nga Dritan Vasili* Në komisionin e kostifikimit të Procedurës së Implantit Koklear pagesa e kirurgut u përllogarit kështu: Rroga mujore: 72000 lek Pagesa...

Ka filluar gara kush ta nxjerre “zogun” me, apo pa brekë,...

Duket se shqiptaret mbeten te etur per erotizëm dhe kjo gje po ben shume personazhe "VIP" qe te hynë ne gare se kush ta...