Home Tags Investigimi

Tag: investigimi

INVESTIGIMI/ Zbulohet skema, si urdhëron OSHEE mbifaturimin e konsumatorëve për të...

Fatos Krasniqi është 53 vjeç, kryefamiljar dhe i papunë prej disa vitesh. Ai thotë se situata e familjes së tij është shumë e vështirë...

“DEA amerikane heton rrjetin ndërkombëtar të drogës, drejtohet nga një nga...

Policia greke zbardhi skemën si funksiononte organizata e kokainës e përbërë nga shqiptarë dhe grekë, kur 4 ditë më parë u arrestuan 5 persona....

Emisioni “Publicus” që investigoi skandalin e importit të plehrave (VIDEO e...

“Të dielën në mbrëmje, “Públicus”, nuk u lejua të transmetojë një raport mbi vdekjen tragjike të një të riu që banonte në rrethinat e...

Fiks Fare: Si riciklohen mishi dhe vaji në fast food-e

Skandali me produktet ushqimore ka qenë tema e “Fiks Fare” edhe në këte mbrëmje, ku u trajtua një tjetër problem, pikërisht riciklimi i mishit...