Home Tags Shkarkimi

Tag: shkarkimi

Ja pse Top Channel shkarkoi Sokol Ballën

Konflikti mes Edi Ramës dhe Top Channel ka prodhuar efektin e parë, jo brenda qeverisë, por brenda televizionit. Burime për Syri.net bëjnë me dije...

U shkarkua si Drejtor i Përgjithshëm Postës, reagon Lazimi:

Pas lajmit të publikuar në media për shkakrimin e tij nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të postave, Majlind Lazimi, ky i fundit e...

“Balili shkarkon Manjanin” Ja çfarë deklaroi Berisha para 15 orësh

Vetëm 15 orë më parë kishte shkruar se Ylli Manjani do të shkarkohej nga detyra, për arsyen se kishte denoncuar “Escobarin e Ballkanit”, Klemend...