Home KRYESORE Puthjet e kortezisë qeveritare ne News 24

Puthjet e kortezisë qeveritare ne News 24

Nga Ylli Dylgjeri

Javën që shkoi kryeministri Rama vizitoi e dha njëheresh intervistë në TV News 24. Do mbeten të pashlyeshme emocionet që na përcolli ne shikuesve të Tij atë natë.

Momenti me kulmor arriti kur zoti Rama, si një xhentellmen tradite, në gjysëm errësirë, i puth dorën gazetares, zonjushës Eni Vasili…

E si të mos mbyllej këtu kjo shenje kortezie, shihen ne vijim foto të qenit antiminë të Gardës, Reksi që i jep dorën gazetarit minë Artan Hoxha.

Shkurt ky TV, u puth e u përgëzua atë natë nga kryeministri e deri te qeni i gardës për profesionalizmin dhe sherbimet mediatike.

Urime News-it!

Share: