Home KRYESORE Deputetja vlonjate: Me thoni kemi kryeminister apo gaztor?!

Deputetja vlonjate: Me thoni kemi kryeminister apo gaztor?!

Deputetja e partise demokratike per Vloren duke komentuar viziten e kryeministrit ne Puke dhe cituar batutat e tij atje, pyet ndjekesit e saj ne Facebook: Me thoni kemi kryeminister apo gazetor?!

Statusi plote i deputetes Liljana Elmazi:

Rama shkon ne Puke dhe duke folur per infrastrukturen thote: ne te gjatet qe kemi luajt basketboll, piken me te dobet kemi mesin/ belin dhe salla gajaset! Me thoni eshte kryeminister apo gazetor/ qesharak??!! Lum ne per gazetorin tone!!! Se kryeministrin e ben karteli I droges…!

Share: