Home KRYESORE FOTO/ Arrestimi i Tahirit, vjen reagimi i Sali Berishës

FOTO/ Arrestimi i Tahirit, vjen reagimi i Sali Berishës

Menjëherë pas vendimit të Gjykatës, e cila dha vendimin ‘Arrest shtëpie’ për ish-ministrin e Drejtësisë Saimir Tahiri, ka ardhur dhe reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha.

Berisha ka postuar në Facebook një foto ku është Tahiri dhe Xhafa, të cilët janë duke biseduar për ‘hallet’ e tyre.

Fotomontazh: Bisedë e shtruar midis kumbarësh!

Aludon Berisha per arrestimin edhe te misnitrit aktual? Bo!!!!

Share: