Home KRYESORE ‘NËNTORI I GURIT’, HEKURAN KRASNIQI PUBLIKON KËNGËN E RE NË DITËN E...

‘NËNTORI I GURIT’, HEKURAN KRASNIQI PUBLIKON KËNGËN E RE NË DITËN E FLAMURIT (VIDEO)

Në një ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët, këngëtari dhe kompozitori i njohur nga Prishtina Hekuran Krasniqi ka lancuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘Nëntori i Gurit’ është titulli i këngës, e cila është publikur ditën e sotme me rastin e 28 Nëntorit.

Notat patriotike, atdhedashuria e përçuar ndër breza janë mesazhet që përcjell kënga, e cila bashkë me videoklipin mbuluar nga ngjyrat kuq e zi vijnë si dhuratë e bukur për publikun në këto ditë festash.

Ndiqni videon e mëposhtme!

Share: