Home KRYESORE Shoqërohen në polici disa anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit

Shoqërohen në polici disa anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit

Mbrëmjen e sotme Policia ka shoqëruar disa anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit.

Nerital Liçaj shkruan në një postim në “Facebook”, se të shoqëruarit janë Astrit Seranaj, Ergys Mertiri dhe Donald Martini.

Teksa publikon videon, Liçaj shprehet se ata janë shoqëruar pa arsye.

Postimi

“Policia diktatoriale…ka ndaluar antarët e Aleancës për mbrojtjen teatrit pa asnjë arsye…cuc gangsterri!Kam ndaluar  Titi Seranaj arkitekt. Donald Martini artitst dhe Ergys Mertiri. Turp me shume madh nuk bëhet!” 

Ju sugjerojmë

Share: