Home KRYESORE Për herë të parë pas “përçarjes” së demokratëve, Bardhi njofton Grupin Parlamentar...

Për herë të parë pas “përçarjes” së demokratëve, Bardhi njofton Grupin Parlamentar të PD për mbledhje në selinë e Rithemelimit

Gazment Bardhi, për herë të parë që pas “përçarjes” së demokratëve, kthehet në selinë e Rithemelimit.

Përmes një mesazhi në grupin e “WhatsApp”-it, ai ka njoftuar se ditën e nesërme në orën 15:00, do të zhvillohet mbledhje e grupit parlamentar, në selinë qendrore të PD.

Kjo do të jetë mbledhja e parë që grupi i deputetëve të Bardhit dhe Sali Berishës, do të zhvillojnë mbledhje në selinë e Rithemelimit.“Të nderuar kolegë, Nesër, e hënë, ora 15:00, do të zhvillojmë mbledhjen e grupit parlamentar, në selinë qëndrore të PD. Ju falenderoj!”, thuhet në njoftim.

Share: