Home 2015 October 3

Daily Archives: 3 October, 2015

Welcome to Albaservilistan…

Gazetari Elkier Bushkolaj neveritet nga servilizmi i nenpunesve te administratas dhe shkruan: "Nuk e kuptoj kete manine e nenpuneseve te institucioneve shtetërore apo njesive...

Sekretarja e Haritos, 25.5 mijë euro për të liruar nga burgu të arrestuarin për...

Amarilda Leka, sekretaria elektorale e ministres së Administrates dhe Inovacionit Milena Harito ka marrë 25 mijë e 500 euro, me premtimin se do të...

Cfare mund te ndodhe me klasën e sotme politike ne Shqipëri?

Botuesi e politikani Alfred Cako ne profilin e tij ne Facebook shkruan: Tashme dihet se ne Shqiperi, klasa politike e larte, ne te dyja krahet,...