Home KRYESORE Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, arrestohet 49-vjeçari

Dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, arrestohet 49-vjeçari

0

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij P.P. 47 vjeçe. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë Kastriot Pepkolaj 49 vjeç, banues në Durrës.

Share: