Home KRYESORE Kalaja: Zyrtarisht qendresa nisi te “Torre Veneciane”,

Kalaja: Zyrtarisht qendresa nisi te “Torre Veneciane”,

0

Gazetari Aulon Kalaja duke postuar foton e mesiperme shkruan se zyrtarisht qendresa nisi ne Durres!

“Drejteperdrejte nga “Torra Veneciane”, do e gdhijme ketu, kunder betonizimit te historise dhe varrosjes se identitetit kombetar!

A e kuptoni qe ka ende burra e gra, te rinj dhe reja qe e duan dhe e mbrojne kete vend?!

Ne jemi ketu, eja edhe ti!” – Shkruan gazetari Aulon Kalaja duke bere apel qe protestes se tyre ti bashkohen edhe qytetare te tjere.

Share:
Reklama juaj