Home KRYESORE Publikohen pamjet e sherrit mes kreut të FRESSH në Gramsh dhe kandidatit...

Publikohen pamjet e sherrit mes kreut të FRESSH në Gramsh dhe kandidatit të LSI

Kandidati për deputet i LSI në qarkun e Elbasanit, Admirim Kala deklaroi se konflikti mes mbështetësve të LSI dhe PS në qytetin e Gramshit ka nisur në lokalin që e administron vetë.

Nëpërmjet Facebook, Admirim Kala dënon veprimet e policisë ndaj mbështetësve të forcës politike që përfaqëson. Sipas kandidatit për deputet të LSI-së, disa të rinj nga FRESSH me në krye Enis Zabin kanë shpërndarë fletushka në lokalin e tij në mënyrë provokative. Këto akuza, Kala i provon duke postuar dy video në Facebook.

Share: